Carla Kovach – Toen ze verdween

Persoonlijk ben ik fan van de verhalen van Carla Kovach. Dus toen ik zag dat er een nieuw deel in de Gina Harte-serie zou verschijnen, kon ik het niet laten om een recensie-exemplaar aan te vragen van deze titel. Na een kort mailtje kregen wij een positief antwoord retour en nog voor de verschijningsdatum viel het recensie-exemplaar van ‘Toen ze verdween’ op de mat. Hier willen wij uitgeverij Boekerij natuurlijk hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: Na een geslaagd feestje loopt Samantha in haar eentje door een drukke straat naar huis, een route waar ze normaal gesproken slechts tien minuten over doet. Ze komt nooit thuis aan.

Zeven jaar na haar verdwijning, op de dag waarop ze haar vijfendertigste verjaardag had moeten vieren, ontvangt haar beste vriendin Diane een brief die geadresseerd is aan Samantha. Als Diane de envelop opent, haalt ze er een verjaardagskaart uit, en een vingernagel, gelakt in een oudroze kleur: dezelfde kleur die Samantha altijd droeg. De politie laat de nagel onderzoeken, maar hij blijkt niet van Samantha. Hij is van een andere vrouw: Jade Ashmore. Jade is vermoord, alleen niet zeven jaar geleden. Haar moord vond plaats in de nacht voorafgaand aan de bezorging van de envelop…

Read more

Carla Kovach – Zo’n mooi meisje

We zagen enige tijd geleden dat er een nieuw boek in de Gina Harte-serie zou verschijnen. En aangezien ik de eerdere twee delen met veel plezier gelezen had wist ik dat ik dit nieuwe boek van Carla Kovach ook wilde lezen. Na een mailtje naar de uitgeverij kregen wij bevestigend antwoord en rond de verschijningsdatum stond de postbezorger aan de deur. Wij willen Uitgeverij Boekerij hartelijk bedanken voor dit recensie-exemplaar.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: Een jonge vrouw valt uit een busje dat met hoge snelheid over een afgelegen weg raast. Haar lichaam is gekneusd en beurs en met haar laatste kracht wendt ze zich tot de persoon die haar te hulp schiet. ‘Help haar,’ fluistert ze nog voordat ze haar bewustzijn verliest.

Een paar dagen later wordt in een ondiep graf, slechts enkele kilometers verderop, het lichaam van een ander meisje gevonden. De gelijkenissen tussen de twee meisjes zijn verontrustend – dezelfde leeftijd, hetzelfde fragiele lichaam en tot slot dat felrode haar. Rechercheur Gina Harte moet haar privézorgen opzijzetten, voordat de moordenaar zijn oog op het volgende perfecte meisje laat vallen.

Read more

Bryan las: Carla Kovach – Dit heb je verdiend

Toen ik dit vervolg op ‘Stil maar’ in de aanbiedingsfolder zag staan, was het voor mij snel duidelijk dat ik deze titel ook graag wilde lezen en recenseren. Na een mailtje aan de uitgeverij ontvingen wij al snel positief antwoord en ontvingen wij dan ook rond de verschijningsdatum een recensie-exemplaar op de mat. Hier willen wij Uitgeverij Boekerij hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap: Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden – en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden Is het Melissa’s echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel – iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft?

Read more

Bryan las: Carla Kovach – Stil maar

In de folder van Boekerij zag ik staan dat dit een boek was voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza. Laat Robert Bryndza nu een van mijn favoriete auteurs zijn. Nadat ik de korte inhoud gelezen had, was ik verkocht. Dit was een boek wat ik gewoon moest lezen. Na een mailtje naar de uitgeverij ontvingen wij, rond de verschijningsdatum, een recensie-exemplaar van ‘Stil maar’. Hier willen wij uitgeverij Boekerij natuurlijk hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek:

Deborah Jenkins trekt haar jas aan en stapt de stromende regen in, op weg naar huis. Ze zal er nooit aankomen. In plaats daarvan wordt ze gedrogeerd en een busje in getrokken. Ze wordt wakker in een ijskoude, aardedonkere kamer, met een ketting om haar enkel die is vastgezet in de muur. Hier zal ze de komende vier jaar blijven.

Detective Gina Harte kent de zaak van Deborah Jenkins van buiten. De jonge moeder verdween spoorloos en maanden van intensief politieonderzoek leidden tot niets. Deborah wordt intussen al jaren dood gewaand. Dan wordt op de drempel van de bibliotheek een baby gevonden, in lompen gehuld en te vondeling gelegd. Een anonieme beller tipt de politie om vooral een DNA-test te doen. Gina Harte is al snel ter plaatse, maar is niet voorbereid op de uitslag: de pasgeboren baby is het kind van Deborah. Ze leeft nog. Maar waar?

Read more