Morgan Jones – De verloren dochter

Ik zag dat bij Uitgeverij de Fontein de thriller “De verloren dochter” uit zou komen. De korte inhoud sprak me heel erg aan en ook de inhoud trok mijn aandacht. Ik lees regelmatig boeken over IS, dus ik was wel erg benieuwd hoe een fictief boek zou zijn wat over IS zou gaan. Na een aanvraag ingediend te hebben ontving ik al vrij snel een recensie exemplaar in mijn mailbox. Hier wil ik uitgeverij de Fontein dan ook hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: De verloren dochter van Morgan Jones is een thriller bovenop de gruwelen van het nieuws.
Abraham Mounirs nachtmerrie wordt bewaarheid als zijn geradicaliseerde 17-jarige dochter Sofia naar het kalifaat in Syrië afreist. Zal hij haar ooit nog terugzien? Hij zet alles op alles om haar te vinden, zelfs wanneer dat betekent dat hij als terrorist te boek komt te staan.Sofia bouwt haar leven binnen het kalifaat op, trouw aan IS. Wanneer zij de gruwelen en indoctrinatie doorziet en wil vluchten, lijkt dat onmogelijk. Wist ze maar dat haar vader onderweg is…
Morgan Jones is het pseudoniem van een bekende Britse auteur. Met “De verloren dochter’ slaat hij een nieuwe (thriller)weg in. Hij woont en werkt in Londen. Read more

Annette van Luyk – Een perfecte illusie

Annette van Luyk benaderde mij via de website of ik interesse had om haar boek “Een perfecte illusie” te recenseren. Dit zag ik natuurlijk wel zitten. De korte inhoud van dit boek sprak me zeer zeker aan en na een mailtje naar de uitgever had ik het boek vrij snel op de deurmat liggen. Hier wil ik Annette van Luyk en Uitgeverij De Fontein dan ook hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: Een perfecte illusie van de Nederlandse Annette van Luyk is perfect voor de fans van Suzanne Vermeer.
Hoe dom kun je zijn om in te gaan op de avances van een vaag figuur op een datingsite? Dat vraagt Ellen – gescheiden, kinderen het huis uit – zich ook af, wanneer ze bedrogen uitkomt na een hevige online verliefdheid. Gedesillusioneerd en bijna bankroet, besluit ze het er niet bij te laten zitten. Ze gaat op zoek naar de man die haar zo heeft belazerd. Dat brengt haar naar Ghana, Afrika, waar ze zich steeds verder verdiept in de praktijken van de “Sakawa-boys’, jongens die op slinkse wijze Westerse vrouwen tot hun slachtoffer maken. Maar haar zoektocht is niet zonder gevaren…  Read more

Winnaar E-book Jo Claes – Het gevecht met de engel

Tot en met gisteren liep de winactie die ik in samenwerking had met uitgeverij De Fontein. Hierbij maakte je kans op het E-boek “Het gevecht met de engel” geschreven door Jo Claes. Hier wil ik uitgeverij De Fontein nogmaals hartelijk voor bedanken.

Uit de deelnemers heb ik gekeken wie er aan de voorwaarden voldeed en hieruit heb ik één winnaar getrokken met naamloting.

De onderstaande deelnemer heeft gewonnen… Read more

WINACTIE: E-book: Jo Claes – Het gevecht met de engel


In samenwerking met Uitgeverij De Fontein heb ik weer een leuke winactie voor jullie. Ik mag een e-book van Het gevecht met de engel, geschreven door Jo Claes, verloten onder mijn volgers! Hier wil ik Uitgeverij De Fontein natuurlijk hartelijk voor bedanken.

Wil je meer weten over “Het gevecht met de engel”?  Lees dan mijn recensie.

Wat moet je doen om kans te maken op dit boek? Read more

Jo Claes – Het gevecht met de engel


Ik ontving van Uitgeverij De Fontein een persmail van het boek “Het gevecht met de engel” geschreven door Jo Claes. Dit boek is het tweede deel van de “Niet voor mietjes”- serie, waar ik deel 1 ook van gelezen heb. Dus ik hoefde me niet lang te bedenken. Dit tweede deel wilde ik ook heel graag lezen. Nadat ik gemaild had dat ik deze graag zou willen lezen, kreeg ik al vrij snel antwoord dat ik deze inderdaad mocht lezen. Ik wil Uitgeverij De Fontein dan ook hartelijk bedanken voor dit recensie exemplaar.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: Het gevecht met de engel is het tweede deel in de realistische avonturenserie Niet voor mietjes van Jo Claes.
Er komen twee nieuwe leerlingen in de klas: Linde en Soetkin, een tweeling, maar complete tegenpolen. Matthias vindt Linde erg aardig. Zijn vriendin Rani trekt vooral op met Soetkin.
Op school is een groot feest met onder meer een tekenwedstrijd waaraan Linde en Rani deelnemen. Wanneer vlak voor het feest een van de tekeningen verdwijnt, denkt Matthias dat Rani erachter zit.
Dan ontdekt Matthias waar de tekening verborgen is. Het maakt hem meteen verdacht. Er zit niets anders op dan een slim plan te beramen om de echte dader te ontmaskeren. Read more

Diney Costeloe – De verloren kinderen

In de Facebook groep Bloggers Gezocht werd door uitgeverij De Fontein een oproep gedaan of iemand interesse had in het boek “De verloren kinderen”. Dit boek leek me, na de informatie over het boek gelezen te hebben, erg interessant, dus heb ik me opgegeven, en niet veel later kreeg ik een mail dat ik het boek mocht recenseren. Hier wil ik uitgeverij De Fontein dan ook hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: “De verloren kinderen’ van Diney Costeloe (The Throwaway Children) is het ontroerende en aangrijpende verhaal van kinderen die na de Tweede Wereldoorlog naar Australië werden vervoerd.

Engeland, 1948. Rita en Rosie Stevens zijn pas negen en vijf jaar oud als hun moeder Mavis, een oorlogsweduwe, zwanger raakt van de gewelddadige Jimmy Randall. Hij stelt haar voor de keuze: als zij wil trouwen om hun zoon te erkennen moet ze haar dochters opgeven.
Mavis tekent de papieren van het weeshuis waar Jimmy de kinderen naartoe wil sturen zonder te beseffen dat ze daarmee al haar ouderlijke rechten overdraagt. Als het weeshuis een groep kinderen naar Australië stuurt “om daar een nieuw leven op te bouwen’, maken Rita en Rosie deel uit van die groep – en er is niets wat Mavis daaraan kan doen… Read more

Susan van Eyck – Mijn beeld van jou

Van uitgeverij De Fontein ontving ik het boek “Mijn beeld van jou” geschreven door Susan van Eyck om te lezen en een recensie over te schrijven. Hier wil ik uitgeverij De Fontein hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: Susan van Eyck debuteert met “Mijn beeld van jou’ een feelgoodroman voor de fans van Jojo Moyes, John Green en Chantal van Gastel.

Emma is begin dertig en lijkt alles voor elkaar te hebben – al jaren dezelfde vriend, haar carrière uitgestippeld – tot ze Boris tegen het lijf loopt. Deze fotograaf zet haar veilige wereld op zijn kop als ze halsoverkop verliefd op hem wordt. Maar net als er voorzichtig een vonk overgeslagen lijkt te zijn, bezweert hij haar dat hij het niet waard is om haar leven voor overhoop te gooien en is hij opeens verdwenen. Waarom wil Boris niet dat Emma voor hem kiest? En kan Emma nog terug naar haar veilige leventje, of gaat ze op zoek naar antwoorden? Read more

Mel Wallis de Vries – Pijn


Van uitgeverij de Fontein ontving ik het boek “Pijn” geschreven door Mel Wallis de Vries om te lezen en een recensie over te maken. Hier wil ik uitgeverij de Fontein hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: Pijn is de nieuwste jeugdthriller van de succesvolle schrijfster en vijfvoudig winnares van de Prijs van de Jonge Jury, Mel Wallis de Vries.

Op een prachtige, warme nazomeravond wordt het levenloze lichaam van een meisje gevonden. De dader heeft haar laatste minuten op Snapchat gedeeld. Het is het gesprek van de dag. Zeker als ze niet het enige meisje blijkt te zijn…
Vijf meisjes die elkaar niet kennen. Eén dader die de politie te slim af is. En iedereen kan meekijken. Niemand is perfect, maar wat als de hele wereld dat ineens te zien krijgt? Read more

Nicola Moriarty – De vijfde brief

Van uitgeverij De Fontein ontving ik het boek “De vijfde brief” om er een recensie over te sturen. Hier wil ik uitgeverij De Fontein natuurlijk hartelijk bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: Nicola Moriarty schreef de feelgoodroman “De vijfde brief'(The Fifth Letter) Moriarty komt uit een schrijversfamilie; ook haar zussen Liane Moriarty en Jaclyn Moriarty staan regelmatig in de bestsellerlijsten.

Al op de middelbare school waren Joni, Deb, Eden en Trina de beste vriendinnen. Ze deelden altijd alles – roddels, verliefdheden, geheimen. Maar sindsdien zijn hun levens elk een eigen richting op gegaan, en zelfs hun jaarlijkse weekje weg met z’n vieren voelt steeds meer als een verplichting.
Dit jaar heeft Joni een plan: eindelijk weer eens écht naar elkaar luisteren. Elk van hen schrijft een brief, met daarin een geheim dat ze nog nooit met elkaar gedeeld hebben. De uitkomst maakt pijnlijk duidelijk dat ze elkaar lang niet zo goed kenden als ze dachten. Dan ontdekt Joni een vijfde brief, een brief waarin een van hen vertelt hoezeer ze een van haar vriendinnen háát om iets wat jaren geleden is gebeurd, en hoe vaak ze op het punt heeft gestaan haar iets aan te doen.
Wie van hen heeft dit geschreven? En wie kan Joni nog vertrouwen?

voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty

“Wie is de schrijver van de vijfde brief? Deze roman laat treffend zien hoe onbetrouwbaar zulke lange vriendschappen soms kunnen zijn.’ Publishers Weekly Read more

Allison Brennan – Fatale Kus

Van uitgeverij De Fontein ontving ik het boek “Fatale kus” geschreven door Allison Brennan om er een recensie over te schrijven. Hier wil ik uitgeverij De Fontein hartelijk voor bedanken.

Informatie die te lezen is op de achterflap van dit boek: ‘Fatale kus’ (Kiss Me, Kill Me) van Allison Brennan is een thriller voor de fans van Karen Rose en Jody Picoult.

Lucy Kincaid wordt door haar vriend, beveiligingsexpert Sean Rogers, gevraagd haar expertise op het gebied van cybercriminaliteit in te zetten bij het onderzoek naar een vermiste tiener. Het onderzoek loopt synchroon met de klopjacht van de FBI op de ‘Cinderella Wurger.’ Deze seriemoordenaar heeft het voorzien op jonge vrouwen die hij op feesten drogeert en op die manier makkelijk tot zijn slachtoffer maakt. Wanneer beide onderzoeken met elkaar dreigen te botsen, is Lucy niet van plan om een stap opzij te doen. Haar eigen pijnlijke verleden maakt haar vastbesloten jonge vrouwen te behoeden voor criminelen. Daartoe gaat Lucy niet alleen de confrontatie aan met een meedogenloze psychopaat, maar ook met haar eigen angsten. Zelfs als dat betekent dat haar carrière en haar geluk met Sean op het spel staan.

Allison Brennan behoort tot een van de grote auteurs in het genre ‘Romantic Suspense’. Van haar verscheen eerder ‘Tot de dood ons scheidt’. Read more